fbpx
  • juin

    1

    2021
  • 204
  • 0
Oturma Odalarında Doğal Taş TV Ünitesi Mimarisi

Oturma Odalarında Doğal Taş TV Ünitesi Mimarisi

Evinizin en çok kullanılan ortak alanı olan salonlarınız ve oturma odalarınız. Hatta şöyle bir genelleme yapsak, yerinde olacaktır en büyük televizyon neredeyse ortak alan orasıdır. Tabi bu kıstası bozan yaşam alanları var genelleme yapıyoruz başta belirttiğimiz gibi. Yaşam alanlarını ve ortak alanları güzelleştirmek estetik bir güzellik kazandırmak, farklı doğal taş uygulamaları ile artık mümkün.

Ortak Yaşam Alanlarınızı Güzelleştirin

Ortak yaşam alanı olarak tanımladığımız oturma odalarımızın dekorasyonunda, farklılık ve hareketlilik elde etmek için, yeni seçeneklerimiz var.

Son yılların oldukça popüler olan dekorasyon seçeneklerinden doğal taş uygulamaları evlerin oturma odalarına oturma odalarının da TV ünitesi panel kaplamalarına yansıyor.

Şıklığı herkes tarafından kabul edilen bu uygulamalar da, doğal taşın mekânların atmosferine nasıl değişkenlik kazandırdığına şahit oluyoruz.

TV Ünitesi Doğal Taş Uygulamaları

TV ünite bölümleri yeni evlerde bir panel şeklinde inşa edilmektedir, elektrik tesisatının ve uydunun verildiği alanlara hafif içeride bir doku bırakarak inşa edilen yapılarda televizyonu planlamak ve alanı dekore etmek oldukça kolaydır. Evinizde böyle bir alan düşünülmemiş dahi olsa tam panel uygulamaları ile tasarımdan yararlanabilirsiniz.

Panelin avantajı var olduğu bölümde kaplama yapılarak kullanılabilmesidir. Panel olmadığında doğal taş uygulaması tüm duvara uygulanabilir.

Geniş Renk Seçenekleri

Zentaş tecrübesiyle üretilen doğal taş panelleri, uygulama alanına göre farklı renklerde tercih edilebilmektedir.

Oda ile yakın ton tercihleri ve dilerseniz de zıt tercihler yapabilirsiniz.

Kültür tuğlası,

Dekoratif taş

Kültür taşı seçenekleri, kiremit rengi doğal taş rengi ve antrasit rengi seçenekleri ile sunulmaktadır.

Renk yelpazesi, doğanın içinde bulunan renkler kadar geniştir. Kurumsal alanlarda daha açık ve keskin tonlar tercih edilebilirken yaşam alanlarımız olan evlerimizde geçişli ton taş ürünlerini tercih edebiliyoruz. Doğal olanın doğal inşası sonucu elde edilen ürünler ile evlerinizde farklı bir görüntü elde edebileceksiniz.

Gerçek Taş Dokusu İle Mekanlara Ruh Kazandırın

Suni olmayan gerçek taş dokusu ile birlikte, yaşam alanınızın sıcak bir atmosfere kavuşması sadece uygulama süresi kadardır. Uygulama tamamlandığında, burası benim evim mi şaşkınlığı yaşamaya hazır olun.

Hayal gücünüzün nasıl sınırı yoksa mimarinin ve dekorasyonun da sınırları yoktur. Taşa yaşamın izlerini kazıyan doğa, onları işleyip yaşam alanlarımıza Zentaş ile birlikte dâhil etmemize izin veriyor.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

Archives

2021 © KARASU Marble. All rights reserved.